בדיקת רישוי נשק על ידי עורך דין אוהד מגורי

האם לא מספיק לעשות בדיקת זכאות דרך האתר של המשרד לבט"פ?

הבדיקה שמבוצעת דרך המשרד לבט"פ היא שטחית וללא ממצא. בבדיקה של הבט"פ אין התייחסות לעבר פלילי, צווי הגנה, עבר תעבורתי, מצב בריאותי, סוג מגורים, סוג העבודה, תדירות העבודה, נתוני צה"ל ועוד נתונים רבים אשר מהותיים לבדיקת זכאות לרישיון פרטי לנשק. משרדנו בודק את מכלול הנתונים הרלוונטיים ומבצע שיחות טלפון עם הלקוחות לצורך הבהרת נתונים וקבלת מידע נוסף על פי הצורך (עוד דבר שהבט"פ לא עושה) ומנפיק חוות דעת חתומה עם הסבר מפורט באשר לממצאים והמשך ההליכים להוצאת הרישיון. אנו מתחייבים לכך שהבדיקה שלנו יסודית יותר ומפורטת יותר לעומת האתר של הבט"פ ועומדים מאחורי התשובות שלנו.

אם לא עשיתי צבא, האם אני עדיין יכול להיות זכאי?

לא בכל המקרים שירות בצה"ל אינו דרישה הכרחית או בלעדית לזכאות לרישיון נשק. במרבית המקרים, גם מי שלא ביצע שירות צבאי יכול להימצא זכאי לרישיון נשק בהתאם לפרמטרים אחרים.

אני עובד באזורים מסוכנים או עם תושבי הרשות, האם זה מספיק לזכאות?

ממש לא, במסגרת הבדיקה אנחנו בודקים את סוג העבודה, מקום העבודה, תדירות ההגעה למקום העבודה, אינטנסיביות העבודה ועוד פרמטרים שמהותיים לקביעת זכאות לרישיון נשק. גם היכולת להוכיח את כל הנתונים האלה מהותית לקביעת זכאות. אנחנו בודקים הכל.

אם באתר של הבט"פ נאמר לי שאני זכאי, האם זה בטוח?

לא. הבדיקה של האתר של הבט"פ שטחית ובלתי ממצא ויש צורך בבדיקה מעמיקה יותר של נתוניך האישיים בכדי לקבוע זכאות. בבדיקה של הבט"פ אין התייחסות לעבר פלילי, צווי הגנה, עבר תעבורתי, מצב בריאותי, סוג מגורים, סוג העבודה, תדירות העבודה, נתוני צה"ל ועוד נתונים רבים אשר מהותיים לבדיקת זכאות לרישיון פרטי לנשק. משרדנו בודק את מכלול הנתונים הרלוונטיים ומבצע שיחות טלפון עם הלקוחות לצורך הבהרת נתונים וקבלת מידע נוסף על פי הצורך (עוד דבר שהבט"פ לא עושה) ומנפיק חוות דעת חתומה עם הסבר מפורט באשר לממצאים והמשך ההליכים להוצאת הרישיון. אנו מתחייבים לכך שהבדיקה שלנו יסודית יותר ומפורטת יותר לעומת האתר של הבט"פ ועומדים מאחורי התשובות שלנו.

אם אני עדיין משרת בשירות חובה, האם אני יכול להיות זכאי?

לא. עלייך לסיים שירות חובה בכדי לקבל זכאות לרישיון נשק.

אם אין לי כרטיס אשראי, האם יש דרך אחרת לשלם?

כן. עלייך למלא את כל הפרטים באתר וללחוץ על "מעבר לתשלום". בשלב זה נתונייך יעברו למשרד. אל תמלא/י פרטי אשראי, אלא תבצעי תשלום בביט או פייבוקס למספר 0504634633 על שם אוהד מגורי. יש לשתף את העברת התשלום בוואצפ עם המספר טלפון הזה. יש להוסיף "בקשר לבדיקת זכאות". כמו כן, ניתן לבצע תשלום בהעברה בנקאית לבנק דיסקונט סניף 090 חדרה חשבון 137727 ולשלוח העתק אסמכתא לוואצפ ולהוסיף בהודעה "בקשר לבדיקת זכאות".